niedziela, 17 lutego 2013

[Review] "Szeherezada"

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić kolejna super książkę z serii „Haft sutasz krok po kroku” współpracującej z Blogiem Bukowiec Małgorzaty Sowy "PiLLow Design".
Tym razem poznajemy krok po kroku jak uszyć bardzo efektowną bransoletkę "Szeherezada".
Pochłonęłam ją jednym tchem. Pięknie wydana na papierze kredowym książka z prawie 200 fotografiami szczegółowo prezentuje kolejne kroki tworzenia tytułowej bransoletki sutasz. Wszystko wytłumaczone jest jak Abel krowie :) Myślę, że lepiej juz nie można. Przestronny instruktaż wzbogacony został o przystępny opis zasad komponowania kolorów i form. Jak pisze sama Autorka, oprócz książki, sznureczków i koralików potrzebna będzie jeszcze tylko cierpliwość, dużo światła i pozytywne nastawienie. :)

Zakupiłam ją u mojej koleżanki Kasi w Skarbach Natury  http://www.skarbynatury.pl/ lub FB https://www.facebook.com/skarby.natury.9?ref=ts&fref=ts . Serdecznie Was zapraszam do zakupów w Skarbach Natury. Z resztą Kasia świetnie zrecenzowała tę książkę w swoim filmie na YT: Sądzę, że jest to idealny prezent dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z sutaszem.
Na przykładzie bransoletki "Szeherezada" poznajemy etapy projektowania i szycia sutaszowej biżuterii. Oprócz tajników warsztatu - autorka dzieli się również dobrymi radami.
Pozycja obowiązkowa dla miłośników twórczego spędzania czasu!
a czy Wy macie swoje jakieś ulubione pozycję książkowo-rękodzielnicze:)?

miłej niedzieli;)
a.

1 komentarz:

  1. Antyperspirant z Rexony uwielbiam tak jak i Sudocrem :)

    OdpowiedzUsuń