wtorek, 30 kwietnia 2013

[Review] Sluchawki Adidas Original Sennheiser HD 220

Witajcie,
dzisiaj w roli głównej występują słuchawki, ot zwykłe, ale jakże design'erskie.Sportowe i nowoczesne słuchawki HD 220 Adidas Originals  marki Sennheiser wyróżniają się licznymi, innowacyjnymi technologiami i oryginalnym designem.

Słuchawki HD 220  powstały w wyniku współpracy marki Sennheiser i Adidas Originals. Dostarczają realistyczny i wyraźny dźwięk. Posiadają neodymowe przetworniki zapewniając mocny, pełny basu dźwięk stereo i mają poszerzoną częstotliwość od 19 do 21 000 Hz.Zamknięta nauszna konstrukcja zatrzymuje hałas otoczenia tworząc kontrolowane środowisko dla lepszego dźwięku.

HD-220 są dostosowane do każdego kształtu głowy i uszu. Dysponują ergonomicznymi, niebieskimi  i błyszczącymi nakładkami na uszy, które zapewniają wygodę i maksymalną izolację! 
Słuchawki zoptymalizowano do współpracy z odtwarzaczami iPod, iPhone (iPod i iPhone są znakami handlowymi firmy Apple Inc.zarejestrowanymi w USA i innych krajach), MP3, CD itd
Stylowe HD 220 marki Sennheiser zadowolą wszystkich miłośników muzyki.Bla bla bla i tak w większości nie wiem o co kama, ale posiadam wyżej wymieniony sprzęt od około tygodnia i powiem szczerzę, że jest on po prostu rewelacyjny!Po otwarciu pudełka troszkę się przestraszyłam, bo wydają się bardzo małe, jednakże nie liczy się wielkość, tylko jakość. Potężne magnesy neodymowe (tylko to wiem) napędzają bass, który nie przytłacza, lecz dodaje smaku. Słuchawki wykonane perfekcyjnie, pomimo tego, że są zrobione z plastiku, nic w nich "nie strzela" :) I jeszcze jedna bardzo ważna sugestia, a mianowicie: przed zakupem obawiałam się konstrukcji tego sprzętu, a dokładniej tego, czy dobrze będzie izolować uszy od zewnętrznego otoczenia - i tu uwaga, są one pod tym względem świetne, moim zdaniem tłumią rewelacyjnie dźwięki płynące z zewnątrz. Słuchawki dobrze leżą, nauszniki są przyjemne, wielkość jest akuratna do przemieszczania się z nimi, dźwięk jest przejrzysty a basy czyste. Przyjemnie się słucha. Fajna sprawa.
PS.mi i tak najbardziej podoba się ta torebuszka do przechowywania słuchawek jest taka...sweet:)

a Wy macie swoje ulubione sprzęty?
kiss kiss
a.

2 komentarze: